Telefon: (81) 881 55 00 lub 798 075 983

Szkolenia i konferencje

Inspirująca przestrzeń

Oferta konferencyjna Hotelu Kazimierski SPA & Wellness to propozycja dla firm i instytucji, które szukają luksusowej, ale i kameralnej przestrzeni dla swoich spotkań. Zapewniamy do 100 miejsc w sali konferencyjnej i do 50 miejsc noclegowych. Przede wszystkim jednak zapewniamy inspirującą przestrzeń, która każde wydarzenie uczyni wyjątkowym. Hotel SPA położony jest niedaleko Warszawy oraz Lublina, stanowi więc świetnie miejsce dla przyjezdnych z Mazowsza i Lubelszczyzny.

Bogactwo atrakcji sportowych, zabiegów SPA, a także atrakcje historyczne, przyrodnicze i kulturalne, to wszystko sprawia, iż hotel nasz może stać się interesującą propozycją dla tych z Państwa, którzy szukają przestrzeni wyjątkowej, unikalnej, która pozwala na organizację różnorodnych rodzajów imprez tematycznych.

Ponadto, różnorodność Kazimierskiego Parku Krajobrazowego pozwala nam zapewnić Państwa, iż każdy z gości odnajdzie coś inspirującego dla siebie, zarówno na terenie Hotelu, jak i w okolicy.

Wyposażenie sali konferencyjnej:
  • Nagłośnienie
  • Projektory
  • Mikrofony bezprzewodowe
  • Ekrany
  • Flipcharty
  • Przesuwne ścianki umożliwiające kształtowanie przestrzeni

Nasza oferta

Zapewniamy komfortowe pokoje, salę konferencyjną, smaczne posiłki, basen, siłownię oraz możliwość korzystania z zabiegów SPA. Organizujemy również dodatkowe atrakcje na Państwa życzenie.

Zachęcamy do kontaktu
Tel. : (81) 881 55 00
Tel. kom. : 798 075 983
[email protected]

 

Zaplanuj pobyt

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie zapoznamy się z Państwa potrzebami i przygotujemy indywidualnie dopasowaną ofertę.

Kontakt

Hotel Kazimierski Zdrój
Oblasy 199
24-123 Janowiec
tel. : (81) 881 55 00
tel. kom. : 798 075 983

Zaplanuj pobyt

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie zapoznamy się z Państwa potrzebami i przygotujemy indywidualnie dopasowaną ofertę.