Telefon: (81) 881 55 00 lub 798 075 983


PEELING CIAŁA

Profesjonalny peeling całego ciała to najszybsza metoda uzyskania niezwykle gładkiej, zadbanej i pachnącej skóry.

  • peeling + balsam     25 min./ 100 PLN


JEDWABNE NAWILŻENIE

Zabieg regenerujący i wygładzający skórę. Idealny dla cery z tendencją do przesuszenia. Efekt długotrwałego odżywienia zapewni maska oraz jedwabisty balsam.

  • peeling + maska + balsam     50 min./ 170 PLN


RYTUAŁ ODNOWY

Rytuał ten dodaje energii życiowej i pobudza do działania. Jest techniką głębokiej relaksacji łączącą w sobie złuszczający peeling oraz rozluźniający masaż całego ciała.

  • peeling + masaż     75 min./ 280 PLNZABIEG ANTYCELLULITOWY

Intensywny zabieg do zwalczania problemów cellulitu. Wzmocniony heksapeptydem -39, który stymuluje mikro- krążenie, usuwa nadmiar płynów i toksyn oraz zapobiega formowaniu się nowych komórek tłuszczowych. Re-modeluje tkanki i wygładza pomarańczową skórę.

  • 75 min./ 290 PLN


                                                               

ZABIEG SLIM DESIGNER (wyszczuplenie)

Pomaga zwalczać miejscową otyłość i re-modeluje kształty ciała. Zawiera kompleks Slim Designer – innowacyjną „pułapkę na tłuszcz”, która pobudza drenowanie istniejącego tłuszczu oraz zapobiega rozwojowi ilościowemu i objętościowemu nowych komórek tłuszczowych.

  • 75 min./ 290 PLN


FIRMING (ujędrnienie)

Nowy sekret zwalczania poluźnienia skóry i oznak starzenia się ciała. Dzięki kompleksowi IN- TENSE wzmacnia i na nowo organizuje struktury wspomagające skórę oraz przywraca ciału elastyczność .

  • 55 min./ 250 PLN


Hey MEN

Zabieg skierowany dla mężczyzn, których skóra potrzebuje częstej regeneracji.  Po zabiegu ciało pozostanie przez dłuższy czas nawilżone, jędrne i elastyczne . Maska z czarnej glinki powoduje nie tylko lepszy przepływ krwi poprzez mięśnie, a także odżywia je i wzmacnia. Balsam z tej samej linii spotęguję uczucie błogiego relaksu, a wyciąg z korzenia żeń-szenia dodatkowo przywróci  Ci siły witalne.

  • 55 min./ 180 PLN


ZABIEGI PIELĘGNACYJNE NA DŁONIE I STOPY

HAPPY HANDS– odżywianie dłoni

Celem zabiegu jest przywrócenie miękkości i gładkości dłoniom oraz walka z przebarwieniami. Wzbogacony przefiltrowanym i oczyszczonym wyciągiem z białka ślimaka, regeneruje skórę dłoni.

  • 25 min./ 50 PLN


BABY FEET– wygładzanie stóp

Szybko działający zabieg wygładzający, który zmniejsza twardość skóry stóp. Nadaje miękkość oraz komfort. Wzbogacony koloidalną owsianką.

  • 25 min./ 100 PLN

 

Zaplanuj pobyt

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie zapoznamy się z Państwa potrzebami i przygotujemy indywidualnie dopasowaną ofertę.

Kontakt

Hotel Kazimierski Zdrój
Oblasy 199
24-123 Janowiec
tel. : (81) 881 55 00
tel. kom. : 798 075 983

Zaplanuj pobyt

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie zapoznamy się z Państwa potrzebami i przygotujemy indywidualnie dopasowaną ofertę.